Urząd Miejski w Opolu Lubelskim - oficjalny serwis

Pokaż/ukryj listę języków
środa 23.09.2020
Imieniny Bogusława, Elżbiety i Krzysztofa

Biuletyn Informacji PublicznejBIP

ePUAP

Telefony kontaktowe do pracowników urzędu i jednostek gminy

13-03-2020 / piątek

Poniżej publikujemy listę numerów telefonów do wszystkich pracowników Urzędu Miejskiego w Opolu Lubelskim oraz do jednostek organizacyjnych gminy.

Informujemy, że dziś przyjmowanie petentów odbywa się bez problemów, kolejki się nie tworzą, do osób które przychodzą załatwić sprawy na dół schodzą poszczególni urzędnicy. Jednocześnie, zgodnie z przyjętą procedurą, wszyscy petenci wchodzący do budynku pozostawiają swoje dane osobowe i kontaktowe na wypadek gdyby była konieczność objęcia ich kwarantanną oraz podpisują klauzulę informacyjną RODO. Do budynku można wejść tylko w wyjątkowych, bardzo istotnych przypadkach.

Wciąż jednak apelujemy  o ograniczenie wizyt we wszystkich instytucjach publicznych. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników urzędu wszystkie sprawy urzędowe oraz wszelkiego rodzaju wnioski, podania i pisma prosimy kierować drogą elektroniczną, za pośrednictwem ePUAP bądź w wyjątkowych przypadkach bezpośrednio na Punkt Obsługi Klienta. W związku z zamknięciem kasy urzędu przypominamy, że wpłat z tytułu podatków i opłat za odbiór odpadów komunalnych można dokonywać za pośrednictwem bankowości internetowej, na wskazane w dokumentach indywidualne konta bankowe. Wpłat z tytułu opłat skarbowych można dokonywać na konto ogólne w PKO BP SA OPOLE LUBELSKIE nr 58 1020 3235 0000 5502 0007 3445. Wizyty w Urzędzie Miejskim w Opolu Lubelskim prosimy ograniczyć do wyjątkowych, bardzo istotnych przypadków. Inne sprawy zaleca się załatwiać drogą korespondencyjną, telefoniczną bądź elektroniczną. Przypominamy także, że wniosek o wydanie dowodu osobistego, aktu małżeństwa, aktu zgonu, odpisu aktu urodzenia a także wnioski meldunkowe można złożyć za pośrednictwem strony www.obywatel.gov.pl.

Do pobrania: