Urząd Miejski w Opolu Lubelskim - oficjalny serwis

Pokaż/ukryj listę języków
czwartek 06.08.2020
Imieniny Jakuba, Sławy i Wincentego

Biuletyn Informacji PublicznejBIP

ePUAP

Zmiana organizacji ruchu - ul. Ogrodowa

16-04-2020 / czwartek

Informujemy, że firma Wod-Bud Sp. z o.o., wykonawca zadania inwestycyjnego pn. „Zagospodarowanie przestrzeni placu Małego Targu wraz z poprawą funkcjonalności ul. Ogrodowej realizowana w ramach projektu pod nazwą: Opole Lubelskie do dotknięcia, do zasmakowania-rewitalizacja gospodarczo-społeczna historycznego centrum Opola Lubelskiego” w dniu 20.04.2020r. przystąpi do wykonania robót budowlanych na ul. Ogrodowej, w zakresie branży sanitarnej.

W związku z powyższym, od dnia 20.04.2020r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu drogowego zgodna z zatwierdzonym przez Starostę Opolskiego projektem pn. „Projekt organizacji ruchu drogowego  na czas przebudowy drogi gminnej nr 108199L, ul. Ogrodowa w Opolu Lubelskim”.

Przewiduje się realizację robót budowlanych etapami. W pierwszej kolejności roboty będą prowadzone od piekarni P. Smaga do skrzyżowania z ul. Strażacką i Brejdygant. W pierwszym etapie robót budowlanych będzie można dojechać do piekarni od ul. Lubelskiej, natomiast z ruchu zostanie wyłączony odcinek od piekarni do ul. Strażackiej.

O kolejnych postępach prac i zmianach będziemy na bieżąco informować .