Urząd Miejski w Opolu Lubelskim - oficjalny serwis

Pokaż/ukryj listę języków
czwartek 04.06.2020
Imieniny Karola i Franciszka

Biuletyn Informacji PublicznejBIP

ePUAP

Lista aktualności

03-06-2020 / środa

Nabór do Służby Więziennej

Dyrektor Okręgowy Lubelska Służba Więzienna Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Lublinie ogłasza rozpoczęcie postępowania kwalifikacyjnego do służby w jednostkach penitencjarnych okręgu lubelskiego- strażnik działu ochrony/ młodszy wychowawca/ młodszy psycholog/ młodsza pielęgniarka/ młodszy ratownik medyczny. Szczegóły: https://sw.gov.pl/praca-oferta/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-w-lublinie-rozpoczecie-postepowania-kwalifikacyjnego-do-sluzby-w-jednostkach-penitencjarnych-okregu-lubelskiego%202?fbclid=IwAR0WEbZNtlDlBVvVJb1R46kAX4lTtmZH_RWbObJPy5KDuUeEyfbsPZzL2Io
02-06-2020 / wtorek

Konsultacje - nadanie nazwy dla ronda

Zarządzenie Burmistrza Opola Lubelskiego w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami Gminy Opole Lubelskie projektu uchwały Rady Miejskiej w Opolu Lubelskim w sprawie nadania nazwy dla ronda położonego na terenie Gminy Opole Lubelskie.
02-06-2020 / wtorek

Rajd rowerowy "Spotkanie z archeologią"

Czas na małą wyprawę! Zapraszamy na rajd rowerowy "Spotkanie z archeologią", który już 14 czerwca (niedziela). Trasa: Zagrody - Jankowa - Pomorze - Chodlik - Żmijowiska. Uczestnicy powinni posiadać sprawny rower, kamizelkę odblaskową oraz prowiant na ognisko. Zapisy do 9 czerwca (wtorek) do godziny 13:00 pod numerem telefonu 81 827 25 67.
01-06-2020 / poniedziałek

Przerwa w dostawie wody

28-05-2020 / czwartek

Pobieranie wymazów „z samochodu” u osób z kwarantanny w „drive – thru”

Aby umożliwić cudzoziemcom, osobom kwarantannowanym będących pracownikami sezonowymi badanie – (wymaz z noso-gardła) w kierunku potwierdzenia lub wykluczenia zakażenia Covid-19, proponuje się indywidualny przyjazd do punktu pobrania tzw. drive–thru , po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Minister Zdrowia dopuścił możliwość wykonania w/w badania u ubezpieczonego w KRUS pracownika sezonowego bez ponoszenia kosztu badania przez zatrudniającego go rolnika/plantatora. Warunkiem takiego przyjazdu jest : Samodzielna  podróż własnym środkiem transportu lub udostępnionym przez rolnika- plantatora....
28-05-2020 / czwartek

Gdzie wyrzucić zużyte maseczki i rękawiczki ochronne?

Główny Inspektorat Sanitarny informuje, że jeśli jesteśmy osobami zdrowymi i korzystamy ze środków zapobiegawczych, tj. maseczek i rękawiczek ochronnych np. w miejscu pracy, w komunikacji miejskiej, podczas zakupów w celu minimalizacji ryzyka zakażenia i rozprzestrzeniania się koronawirusaśrodki te wyrzucamy do pojemnika lub worka na odpady ZMIESZANE.

Strony