Urząd Miejski w Opolu Lubelskim - oficjalny serwis

Pokaż/ukryj listę języków
wtorek 17.07.2018
Imieniny Anety, Bogdana i Martyny

Biuletyn Informacji PublicznejBIP

ePUAP

Festiwal Chonabibe 2017

09-08-2017 / środa

Przyjaciele czy gwiazdy? Relax na leżaczku czy rozgrywka w kosza? Przyjaciele, zieleń i muzyka. To właśnie Chonabibe Festiwal - lepszy świat przez 2 sierpniowe dni w otoczeniu magicznego parku w Opolu Lubelskim.

W dniach 11-12 sierpnia 2017 r., w magicznych okolicznościach przyrody w Parku Miejskim w Opolu Lubelskim, odbędzie się najbardziej klimatyczny festiwal świata.

Tradycyjnie gospodarzem Festiwalu będzie zespół Chonabibe - w tym roku jak zwykle przygotują dla Was coś specjalnego!

Również tym razem będziemy organizować dla Was spotkania z artystami, na których będziecie mogli zadać im pytania, zbić piątkę, zebrać tagi a może nawet zagrać w kosza.

Tegoroczny line-up:

KęKę Radom / PRO8L3M / Paluch Oficjalnie / Had Hades / Włodi / Jarecki i BRK / Radikal Guru / Chonabibe / Mery Spolsky

Dotychczas na festiwalu wystąpili:
Grubson, TEDE, Jamal, Małpa, Polska Wersja, Eldo, JWP, O.S.T.R., Pokahontaz, W.E.N.A. i Rasmentalism, Geto Blasta, Tallib, Zarys Zdarzeń, Andy (The Elements), Ten Typ Mes, Szach & Zetena, SinSen, Natural Dread Killaz, Mielzky, Junior Stress, PRO8L3M, Kękę, GOORAL, Łona, Kuba Knap, Włodi, Dwa Sławy, Damian SyjonFam, Ras Luta i wielu innych!
_____

BIlety dla mieszkańców Gminy Opole Lubelskie w kasie OCK w promocyjnej cenie: 30 zł.

BILETY: www.chonabibe.pl/bilety/
Aktualna cena biletów to 69 zł. Dwie pierwsze pule biletów w ilości 800 sztuk wyprzedano w zaledwie 2 godziny!

BILET 2-dniowy
Bilet podstawowy zawiera darmowe, niestrzeżone pole namiotowe, bez dostępu do strefy sanitarnej (prysznice, kabiny VIP).

Możesz dobrać dowolne opcje dodatkowe takie jak "streżone pole namiotowe" czy "dostęp do prysznicy i sanitariatów".
_____
OPCJA: Prysznice i Strefa Sanitarna + 20zł

Jest to dodatkowa opcja dla tych, którzy cenią sobią komfort dostępu do kabin prysznicowych i ciepłej bieżącej wody. Oprócz tego w strefie znajdują się komfortowe kabiny VIP niedostępne dla pozostałych uczestników festiwalu. Dostęp do strefy jest nielimitowany.
_____
OPCJA: Strzeżone Pole Namiotowe + 20zł

Jest to dodatkowa opcja pozwalająca zarezerwować miejsce na streżonym polu namiotowym, w wydzielonej części parku. Przestrzeń tego pola jest cały czas monitorowana przez służby ochrony oraz wolontariuszy. Dla tych, którzy cenią sobie spokój i bezpieczeństwo.