Urząd Miejski w Opolu Lubelskim - oficjalny serwis

Pokaż/ukryj listę języków
niedziela 08.12.2019
Imieniny Edyty, Marii i Alojzego

Biuletyn Informacji PublicznejBIP

ePUAP

Młodzieżowa Rada Gminy - III kadencja

27-11-2019 / środa

Dobiegła końca II kadencja Młodzieżowej Rady Gminy. 20 listopada odbyły się w opolskich szkołach wybory do III kadencji Młodzieżowej Rady Gminy na lata 2019-2021. Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania - osoby wybrane przez społeczności szkolne do reprezentowania poszczególnych szkół w MRG.

OGŁOSZENIE BURMISTRZA OPOLA LUBELSKIEGO Z DNIA 27 LISTOPADA 2019 R.

    W oparciu o §6 Ordynacji Wyborczej będącej załącznikiem do Statutu Młodzieżowej Rady Gminy w Opolu Lubelskim uchwalonego uchwałą Nr X/80/2019 z dnia 29 sierpnia 2019 roku w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Gminy w Opolu Lubelskim i nadania jej statutu - ogłaszam zbiorcze wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Gminy w Opolu Lubelskim zarządzonych na dzień 20 listopada 2019 roku ustalone na podstawie protokołów wyborczych z poszczególnych okręgów.

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim przy
ul. Szkolnej 5

1.    Jackowska Maria
2.    Sanecka Gabriela

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim przy ul. Fabrycznej 28

1.    Czopek Dominika
2.    Kotłowska Karolina

Szkoła Podstawowa im. bł. Jana Pawła II w Kluczkowicach

1.    Bryndza Mateusz
2.    Giza Klaudia

Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Pusznie Godowskim

1.    Ostrowska Wiktoria

Szkoła Podstawowa w Skokowie

1.    Maciąg Klaudia

Szkoła Podstawowa w Wandalinie

1.    Łakoma Wiktoria

Szkoła Podstawowa w Starych Komaszycach

1.    Bielecka Joanna

Szkoła Podstawowa w Niezdowie

1.    Orzeł Julia

Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim przy ul. Lipowej 23

1.    Skwarczyński Edwin
2.    Orzeł Oliwia

Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Konarskiego w Opolu Lubelskim przy ul. Kolejowej 2

1.    Kozak Maja
2.    Prościński Arkadiusz