Urząd Miejski w Opolu Lubelskim - oficjalny serwis

Pokaż/ukryj listę języków
niedziela 24.10.2021
Imieniny Rafała, Marty i Marcina

Biuletyn Informacji PublicznejBIP

ePUAP

Pożegnanie Dyrektora Jerzego Kramka

10-09-2021 / piątek
W czwartek 9 września 2021 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim odbyła się uroczystość pożegnania wieloletniego dyrektora tej szkoły Pana Jerzego Kramka, który z dniem 31 sierpnia zakończył pracę na tym stanowisku i przeszedł na emeryturę.
 
W uroczystości wzięli udział m.in. Burmistrz Opola Lubelskiego Sławomir Plis, Przewodniczący Rady Miejskiej Dariusz Stachowicz, Zastępca Burmistrza Waldemar Gogół i Dyrektor ZEAS Janusz Gąsior.
W liście gratulacyjnym skierowanym do Pana Jerzego Kramka Burmistrz Opola Lubelskiego napisał:
 
"W imieniu własnym, rodziców i uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim, pragnę serdecznie podziękować za całokształt pracy jaką wykonywał Pan na stanowisku dyrektora szkoły.
 
Dzięki Pana zaangażowaniu i poświęceniu w ciągu 31 lat pracy na stanowisku zastępcy dyrektora a następnie dyrektora szkoły, udało się Panu zrealizować wiele niezwykle wartościowych projektów, które decydowały o wiodącej roli Pana szkoły wśród jednostek oświatowych naszej gminy.
 
Raz jeszcze dziękuję za zaangażowanie, wytrwałość i upór z jakim dbał Pan o zarządzaną przez siebie szkołę. Gratulując sukcesów i wyników osiąganych podczas pracy z młodzieżą na stanowisku dyrektora, życzę wszelkiej pomyślności, dalszych sukcesów oraz realizacji własnych pasji i marzeń w najbliższej przyszłości".