Urząd Miejski w Opolu Lubelskim - oficjalny serwis

Pokaż/ukryj listę języków
wtorek 26.10.2021
Imieniny Damiana, Lucyny i Lutosława

Biuletyn Informacji PublicznejBIP

ePUAP

Seminarium LGD - Formy finansowania działalności gospodarczej

08-06-2016 / środa

Lokalna Grupa Działania „Owocowy Szlak” zaprasza do udziału w bezpłatnym seminarium „Formy finansowania działalności gospodarczej”, które odbędzie się w dniu 22 czerwca 2016 r. (środa) o godzinie 10.00 w Opolskim Centrum Kultury w Opolu Lubelskim, przy ul. Lubelskiej 30.

Do udziału w seminarium serdecznie zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej. Spotkanie ma na celu przedstawienie informacji z zakresu możliwości pozyskania dofinansowania lub preferencyjnej pożyczki na otworzenie lub rozwój firmy. Rozpoczął się nowy okres programowania, który niesie ze sobą duże szanse dla sektora gospodarczego. Wiedza zdobyta podczas seminarium z pewnością pozwoli Państwu na wybranie najkorzystniejszej oferty dla swojego przedsiębiorstwa.

Na zakończenie seminarium będzie możliwość skorzystania z indywidualnej porady doradców i konsultantów w specjalnie dla Państwa przygotowanych punktach.

Zachęcamy Państwa do udziału w seminarium. Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 20 czerwca 2016 r. pod numerem telefonu: 81 827-72-31/32, kom: 697-915-005 lub na adres e-mail: lgd.opolelubelskie@gmail.com.