Urząd Miejski w Opolu Lubelskim - oficjalny serwis

Pokaż/ukryj listę języków
sobota 06.06.2020
Imieniny Dominiki, Norberta i Pauliny

Biuletyn Informacji PublicznejBIP

ePUAP

Urząd Miejski w Opolu Lubelskim dostępny jest wyłącznie dla pracowników

16-03-2020 / poniedziałek
Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku, 16 marca, Urząd Miejski w Opolu Lubelskim dostępny jest wyłącznie dla pracowników. Wszelkie dokumenty i wnioski można złożyć tylko elektronicznie lub we wskazanym miejscu – wrzucając kopertę do specjalnego pojemnika.
 
Pojemnik umieszczony jest przy głównym wejściu do Urzędu Miejskiego w Opolu Lubelskim (ul. Lubelska 4).
 
Wyjątkiem będzie rejestracja bieżąca zgonów oraz sporządzanie aktów zgonów. W tych sprawach pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego przyjmują osobiście po uprzednim kontakcie telefonicznym pod nr 81 827 72 22.
Jednocześnie stale apelujemy, by z urzędnikami kontaktować się za pośrednictwem internetu lub telefonicznie. Wszystkie sprawy urzędowe oraz wszelkiego rodzaju wnioski, podania i pisma prosimy kierować drogą elektroniczną, za pośrednictwem ePUAP bądź w wyjątkowych przypadkach bezpośrednio na Punkt Obsługi Klienta. W związku z zamknięciem kasy urzędu przypominamy, że przelewy z tytułu podatków i opłat za odbiór odpadów komunalnych można dokonywać za pośrednictwem bankowości internetowej, na wskazane w dokumentach indywidualne konta bankowe. Przelewy z tytułu opłat skarbowych można dokonywać na konto ogólne w PKO BP SA OPOLE LUBELSKIE nr 58 1020 3235 0000 5502 0007 3445.
 
Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość, przypominając, że urząd – jak każdy pracodawca – musi się liczyć z nieobecnością pracowników korzystających z prawa opieki nad dziećmi, a także zezwala na pracę zdalną tym osobom, które ze względów zdrowotnych nie powinny narażać się na ryzyko zakażenia.