Urząd Miejski w Opolu Lubelskim - oficjalny serwis

Pokaż/ukryj listę języków
środa 01.12.2021
Imieniny Blanki, Edmunda i Natalii

Biuletyn Informacji PublicznejBIP

ePUAP

Zapraszamy do Opolskiej Strefy Kibica

09-07-2021 / piątek
Wielki finał Euro już w najbliższą niedzielę - 11 lipca. Nie wiemy jeszcze kto w nim wystąpi, ale wiemy, że oprócz meczu będziemy mieli dla Was dużo atrakcji. Po raz ostatni zapraszamy do Opolskiej Strefy Kibica. 
 
Od godziny 17 zapraszamy do Opolskiej Strefy Kibica gdzie na najmłodszych czekać będą darmowe dmuchańce, gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Jedną z atrakcji towarzyszących niedzielnej Opolskiej Strefy Kibica będzie Rodzinny Konkurs Rzutów Karnych. Do udziału w konkursie zapraszamy rodziny (1 rodzic + 1 dziecko), które zmierzą się w konkursie "jedenastek". Do wygrania repliki meczowych piłek Adidas Euro 2020. Szczegóły, zgłoszenia i regulamin konkursu dostępne na miejscu, w trakcie imprezy. Rodzinny Konkurs Rzutów Karny zostanie rozegrany w godz. 18:00-19:00.
 
Podczas niedzielnej imprezy, w godz. 15:00-20:00, w Dziennym Domu Pomocy Społecznej zorganizowany będzie mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19. Każdy chętny może tego dnia, bez wcześniejszej rejestracji, zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson.
 
Dementujemy nieprawdziwe informacje o szczepionkach: